תחומי טיפול

אני אוהב לטפל באנשים.

אני אוהב להבין את הבעיה שמפריעה להם להחלים, להשתפר. מה עוצר את הגוף מריפוי. 

כל המטופל בקליניקה הוא יחיד ומיוחד, עם המבנה הפיזי והאישיותי הייחודי רק לו או לה.

הרפואה הסינית מגדירה יציאה מאיזון או מחלה כבעיית זרימה של האיברים או האנרגיה בגוף. ברגע שאנחנו מבינים מה יצא מאיזון בגופו או נפשו של המטופל אנחנו יכולים לכוון אותו לכיוון הנכון, עד לריפוי והחלמה.​

 
 • חולשה של מערכת העיכול יכולה להתבטא במגוון צורות וכאבים - כאבי שרירים כללים בגוף, חוסר אנרגיה, עייפות, חולשה וכמובן כאבי בטן או עצירות/שלשולים כרוניים. על ידי החזרה של מערכת העיכול לתפקוד תקין אנו יכולים לטפל במגוון הבעיות האלו.

 • בעיות כאב ותנועה הן מהבעיות הנפוצות ביותר. כמעט כל אדם סבל או יסבול מכאב במהלך חייו, אקוטי או כרוני. השימוש במשככי כאבים או תרופות נוגדות דלקת בטווח הארוך יכולות ליצור תופעות לוואי שונות ומשונות, מה גם שלא תמיד זה הפיתרון היעיל ביותר לטווח הארוך. הרפואה הסינית/יפנית מציעה מגוון פתרונות אפקטיביים למניעה וטיפול בכאב.

  כאב ותנועה

 • מטופלים שואלים אותי מה בעצם ההבדל בין רפואה סינית ליפנית? בשבילי ההבדל העיקרי הוא בטכניקה ובאלגנטיות של הטיפול. צורת החשיבה וההסתכלות על המטופל גם היא שונה בראייה היפנית. אבל המאפיין החשוב ביותר בסגנון הטיפולי הזה לדעתי, היא העובדה שהטכניקה מאפשרת לי ולמטופל לראות תוצאות מידיות בקליניקה.

  רפואה יפנית

 • התסמונות המטבולית היא צבר של גורמי סיכון למחלות לב וכלי דם. 

  מאפיינה כוללים לרוב השמנה בטנית, לחץ דם גבוה, סוכר גבוה בצום, פרופיל שומנית לקוי, לעיתים גם כבד שומני.

  זהו אחד מגורמי התמותה המובילים בארץ ובעולם, ומה שמאוד מסתכל בתסמונת הזו היא העובדה שבשלביה הראשונים היא ניתנת לפתרון על ידי כמה שינויים פשוטים באורח החיים.

  התסמונת המטבולית

 • במסגרת הקליניקה שלי ובמרכז טל בתל השומר, אני פוגש מטופלים אונקולוגיים בכל שלבי ההתמודדות עם המחלה. אני רואה את השיפור בסימפטומים ובתופעות הלוואי לצד קושי פיזי ונפשי גדול בהתמודדות עם המחלה. 

  ליווי אישי למטופל האונקולוגי

 • הרפואה היפנית והסינית שמה דגש רב על שיפור זרימת הדם והתנועה האנרגטית של הגוף, זרימת הדם באיברים החיוניים ובגפיים.

  בעזרת דיקור וצמחי מרפא, שיוצרים תנועה וזרימה נכונה של דם ואנרגיה בגוף, אנו יכולים לשפר את גמישות האיברים, להפחית כאבים וכך לשפר את איכות החיים.

  טיפול מותאם לגיל השלישי